Cześć, nazywam się Ola Mieloch.

Jestem certyfikowaną aromaterapeutką, konsultantką ajurwedy I stopnia oraz kreatorką projektu zaolejkowani. Interesuję się wszystkim, co związane jest z holistycznym podejściem do życia.

Ajurweda, aromaterapia, własnoręcznie robione kosmetyki. Wszystko to co dała natura. To ona rozbudziła we mnie pasję i to w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Momencie, w którym czułam się najbardziej zagubiona. 

Po przeprowadzce do Londynu, mój świat zmienił się o 180 stopni.

Opętana szaleństwem szybkiego życia, napełnionego stresem i niepokojem straciłam kontrolę nad swoim ciałem.

W tym świecie „ciszą” było jedynie łóżko przed snem. Brak czasu na spokój. Brak czasu by dbać o swój organizm. Pędzisz, gnasz, pracujesz całymi dniami. Przeliczasz chwile, porównujesz. Wymieniasz w kantorze jak banknoty.

Czułam się źle.

Zaolejkowani - Ola Mieloch

Pewnego dnia postanowiłam, że zapiszę się na lekcje jogi. Chociaż wtedy uważałam jogę za „stratę czasu i pieniędzy”, dzisiaj wiem, że ta jedna lekcja zmieniła cały mój świat.

Tego dnia poznałam moją mentorkę, która wprowadziła mnie w świat naturalnego odżywiania i olejków eterycznych. Jej energia zaszczepiła we mnie myśl, że nie ma nic piękniejszego niż nauka współpracowania z naturą i życia z nią w harmonii.

Styl naszego życia ma znaczący wpływ na nasz wygląd i samopoczucie.

Piękno bierze się z wnętrza – liczy się, co jemy, co wdychamy, ile się ruszamy, jak długo śpimy i ile stresu mamy w ciągu dnia.

To oczywiste, jednak dla wielu osób te proste zasady są ciężkie do przestrzegania…Jestem tutaj po to, aby pomóc Ci odzyskać zdrowie poprzez zmianę diety, nawyków oraz pracę z emocjami.

„Zaolejkuj” się w świecie natury…

Doświadcz korzyści płynących z ajurwedy i aromaterapii.

To Ty wybierasz scenariusz życia. Niech będzie najlepszy dla Ciebie.