Jak kupować taniej olejki doTERRA?

Olejki są dostępne w wielu sklepach, gabinetach, marketach i na targach. Charakteryzują się one różną jakością. Olejki klasy terapeutycznej produkuje niewielka ilość firm na świecie, tak naprawdę kilka z nich spełnia wysokie standardy względem jakości i czystości olejków.

Dlatego warto kupować olejki ze sprawdzonego źródła. 

Olejki doTERRA, wyróżniają się tym, że mają najlepszą jakość na rynku, tzw. atestowaną, czystą klasę terapeutyczną.

Olejki można kupić w cenie detalicznej, u osób zawodowo zajmujących się np. fizjoterapią, masażem, kosmetyką lub po prostu sprzedających olejki. Istnieje jednak o wiele lepsza alternatywa zakupu, hurtowa.

Olejki w cenie hurtowej (o 25% tańsze od ceny detalicznej) można kupić zakładając konto hurtowe w doTERRA.

Przy zakładaniu konta hurtowego dokonuje się jednorazowej opłaty w wysokości 24.50 euro + koszty wysyłki 8.61 euro. Uprawnia ona do zniżkowych zakupów.

Druga opcja to pominięcie opłaty przy zakładaniu konta. Można to zrobić kupując zestaw np. 10 olejków z dyfuzorem lub inny zestaw startowy.

Jeśli jesteś już zdecydowana/zdecydowany na kupowanie olejków najwyższej jakości, to pomogę Ci założyć konto w najbardziej korzystny dla Ciebie sposób. 

Rejestrując się w doterra, możesz wybrać rejestrację jako:

Retail Customer – klient detaliczny – jeśli założysz takie konto, nie będziesz mogła korzystać ze zniżek. Będziesz kupować olejki po cenie detalicznej.

Wholesale Customer – klient hurtowy – będziesz mogła korzystać ze zniżki -25% już przy pierwszym zakupie. Za założenie takiego konta jest pobierana opłata 24,6 euro, ale można jej uniknąć kupując zestaw startowy tzw. Enrollement Kit. Możesz wybrać zestaw najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom.

Independent Consultant = Wellness Advocate kosztuje tyle samo co Wholesale Customer, daje jednak większe możliwości otrzymywania bonusów. To konto możesz zakładasz wtedy, gdy chcesz otrzymywać prowizje za polecanie olejków doTERRA.

Na żadnym z nich nie ma obowiązku dokonywania regularnych zakupów ani zakupów na określoną kwotę.

Korzyści:

  1. Już w momencie zapisu otrzymujesz zniżkę  25 % na wszystkie produkty. Nie ma znaczenia na jaką kwotę złożysz zamówienie.
  2. Jeśli zdecydujesz się na większe zakupy, możesz otrzymywać produkt miesiąca bez żadnych dopłat.
  3. Możliwość uczestniczenia w programie lojalnościowym. Uczestnicząc w nim zbierasz punkty, które później wymienisz na darmowe produkty. Na początku otrzymujesz na swoje konto 10% zamówienia w punktach. Po roku na Twoje konto może trafiać nawet 30%.
  4. Nie podoba Ci się coś?  Pomyliłaś się w zakupach? Możesz dokonać zwrotu.

 

Punkty lojalnościowe = DARMOWE produkty

Obejrzyj krótki film o tym, jak zbierać punkty lojalnościowe i wymieniać je na darmowe produkty:


Sprawdź jakimi zapachami otaczam się najczęściej